HAKKIMIZDA

 

ANGELSLİFE, farklı bir hikâyedir.

En önemli farkı, oluşumundan kaynaklanır. Bir Network Marketing markası olmak için ortaya çıkmamış, ALLAH yolunda şifaya yürürken görülen ihtiyaçlardan doğmuştur.

Karanlığı aydınlatan güneş gibi. Bulutları pırıl pırıl masmavi gökyüzüne çeviren ve toprağı sulayan yağmur gibi. Geceyi sonlandıran sabah gibi. Kilitleri açan anahtar gibi.

Kısacası; umutsuzlukların umuda, olumsuzlukların olumluya, hastalıkların şifaya dönüşümünün yoludur.

Bizi güçlü ve farklı yapan sebepler vardır ve bunlar önemlidir.

ANGELS AKADEMİ çatısı altında; 25 yıllık BİOENERJİ ile şifa yolculuğunda kazanılmış hayat deneyimleri vardır. Bu yolculuğun son 5 yılında BİOENERJİ yerine BİOENERJİ artı gibi yepyeni bir noktaya gelişin tecrübesi vardır.

ALLAH’tan gelen, ALLAH yolunda, O’nun dostlarıyla güçlenen, CAN(İNSAN) ile paylaştıkça çoğaltılan ilimler vardır. İyiliklerin ve iyilerin dirilişi ve katlanarak büyüyüşü vardır.

Negatif enerji kanallarına karşı verilen savaşta insanlık mücadelesi ve zafere yürüyenlerin kutsal inançları vardır.

“Bir elin nesi var iki elin sesi var” atasözümüzün verdiği o önemli mesaj vardır. İki kişi ile çıkılan bu kutsal yolda kurulan gönül bağlarının gücü ve güçlü enerjisi vardır.

Adımızda ANGELS var. Meleklerimizle aramızda her an güçlenen dostluklar var.

(LİF)- Lokman Hekim&İbni Sina&Farabi üstadlarımızın ilimleri ile bizi buluşturan bir ve bütün eden ALLAH’ımıza şükürler olsun.

Doğanın gücünü CAN dediğimiz İNSAN yararı için kullanırken İLİM ve BİLİM iş ve güç birliğini bize yaşatanlara minnettarız. VAV harfinin koruyucu faziletlerini bize hatırlatıp doğuşumuzla beraber bize desteklerini veren bütün ALLAH dostlarımızdan ALLAH razı olsun. Gelirlerimizin % 5’lik kısmını insanımızın daha mutlu ve refah içinde yaşatılması için kullanıyoruz. Bu amaçla kurduğumuz derneğin de Angelslife ile birlikte büyüyeceğine ve hayırlı işlerimizin hayırlı sonuçlarını hep beraber çoğaltacağımıza gönülden inanıyoruz.

 

0
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM