Neden Angels Life ailesinde olmalısın ?

• Baştan sona farklı bir hikayemiz var.

• Doğanın gücünü, ilim ve bilim iş ve güç birliği ile insan yararına kullanma düşüncesi var.

• Bu düşünce bizlere ALLAH dostlarımız tarafından söylenir ve hatta onların kadim tüm bilgileri bizlere akar da bizler öylece durabilir miydik? Tabii ki de durmadık.

İşte böylece ANGELS LİFE doğmuştur. Tüm insanlığın hizmetinde olmak, iyileştirmek, iyilikleri çoğaltmak ve kazandırmak için.
Sadece sağlığı da değil varlığı da iyileştirmek. Geçim derdine çareler de ortaya koyup daha fazla çoğalmak. İyiliklere yepyeni iyilikleri ekleyerek bunlar oluyor.

Karanlıkların aydınlanması, umutların yeşermesi ve canlanması için.

LİF demek; Lokman Hekim&İbni Sina&Farabi demektir. Ürünlerimizin başından sonuna kadar onlar ve daha birçok ALLAH dostumuzun ilimleri ve enerjileri vardır.

ANGELSLİFE için;

En başından en sonuna kadar ENERJİ-İLİM-BİLİM iş ve güç birliği olur.
Para kazanmak değil şifada sonuç almak önemli ve önceliklidir. Maliyeti düşürerek daha çok kazanç düşünülemez.
Kullanılması gereken bütün hammaddeler eksiksiz olarak kullanılır. Gereken miktarda ve nitelikte kullanılır.
Ekstrat saflığına özen gösterilir. Kimyasal katkı maddesi kullanılmaz.
Kullanılan kapsül bile bitkisel seçilir. 
Cam şişe kullanılır.
Koskoca okyanusların geçmiş hikayesi tek bir yağmur damlası ile başlar. Derelerden nehirlere, nehirlerden göllere, göllerden denizlere, denizlerden okyanuslara dönüşen damlalar. Hepimiz bir damla ekleyebiliriz. Birleşe birleşe. Paylaşa paylaşa. Çoğala çoğala. Daha sağlıklı, daha mutlu, daha huzurlu, daha sevgili bir dünya için.

0
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM