TEMEL İLKE VE DEĞERLER

 
DOĞA kaynaktır.
 
Şifanın kaynağı sadece ALLAH’tır. DOĞA’dan şifa gelmesi kaçınılmazdır. 
 
İLİM&BİLİM İŞ VE GÜÇ BİRLİĞİ iyidir.
 
İLİM ve BİLİM iş ve güç birliği ile DOĞADA şifaya yol açan bitkiler korunmalı ve yaşatılmalıdır. Doğru ürün, doğru bilimsel teknik ve doğru enerji ile şifalanmak mümkündür. Daha kolaydır. Yan etkilerden ve risklerden uzaktır.
 
CAN dediğimiz İNSAN iyiliği için yan yana çalışılır. İkisi de kıymetlidir. Biri diğerini yok ya da daha az önemli saymaz.
 
Tıbben tedavisi mümkün değildir”raporları son bulmalıdır. İlim ve Bilim; doğada, yan yana iş ve güç birliği yaparsa bunu başarmak mümkündür.
 
BİOENERJİ artı ile şifa daha kolay ve daha garantidir.
 
Tek başına bir kişinin değil, daha üst boyutlardaki uzmanlardan oluşan kalabalık bir şifa ekibinin kullandığı bir yardımcı tıp tekniğidir. Mucizelere giden kutsal bir yolun adıdır. İlk defa ANGELS AKADEMİ tarafından paylaşılan ve sonuçlarıyla bilinen BİOENERJİ artı gücü ANGELS Life ile farklı bir hikayeyi anlatır.
ALLAH’ın izni ve yardımıyla, şifanın sahibi olan ALLAH, O’nun peygamberleri, melekleri, dostları ile birlikte yürünen kutlu yolda şifaya ulaşmak bambaşka bir mutluluktur.
 
EVREN enerjidir.
 
EVREN bir enerji denizi gibidir. İNSAN ise, bu enerji denizinin ortasındaki bir süngere benzer. Bu sünger sağlıklı ise, yeterince enerjiyi emer. Bozuldukça enerjiyi bedenlerine alamaz ve hastalıklarla tanışır.
 

ENERJİ (CAN) DOLAŞIMI SİSTEMİ diye bir sistemimiz daha var.

 
Evrenden gelen ilahi enerjiyi içimize alırız. ÇAKRA dediğimiz enerji merkezleri ve meridyenlerimizle bunu yaparız. Bu enerji kanallarımız açık, temiz ve dengeli ise bu enerji bedenimizde dolaşır ve biz kendi kendimizi iyileştirme gücümüzü kullanabiliriz. Enerji girişinde ve dolaşımında aksaklık ise hastalıkları getirir.
 
BEDENLERİMİZ VAR. 
 
Sadece bir fiziksel bedenden ibaret değiliz.
 
Sadece Fiziksel Bedenimizi var bilerek yaşıyoruz maalesef. Modern Tıp Bilimi bu beden üzerinde çalışır ve uzmanlaşır.
Dıştan içe doğru; RUHSAL, ZİHİNSEL, DUYGUSAL ve ETERİK bedenlerimiz de var. En içteki Fiziksel Bedenin üstüne giydirilmiş gibi.
 
Enerji Tıbbı, Fiziksel bedenin dışındaki bu dört bedenle de ilgilenir. Bu nedenledir ki, “tıbben tedavisi yoktur” raporu ile gelen hastalar iyileşirler. Doğanın gücü bitkilerden de yararlanarak bu şifalanma süreci desteklenir. Fitoterapi bilimi de bu noktada çok büyük katkılarda bulunur.
Hastalıklarla hiç tanışmadan yaşamak”, insana verilmiş bir özelliktir.
Bu, ne boş bir slogan, ne de bir hedeftir. Olması gerekenin ifadesidir.
 
Her organın hatta her hücrenin kendine has bir titreşim frekansı vardır. Titreşimlerdeki bozulmalardan dolayı hastalanırız.
 
Dışarıda ne ise içerde o olur. Ya da üstte ne varsa altta o yaşanır.
Fiziksel bedenimizin dışındaki ya da üstündeki bedenlerdeki durum, bir süre sonra mutlaka fiziksel bedene iner. Bu sürenin uzun ya da kısalığı kişinin enerjisel durumuna göre değişir.
 
ÖNCELİKLE ŞİFA
 
ŞİFA olunca PARA da mutlaka kazanılır.
 
KUL HAKKI HARAMDIR.
 
Bu yaklaşımla iş yaparken her işin adil ve dürüstçe yapılması mümkündür. Paylaştıkça çoğalan iyilikler, iyi olmayanı azaltır.
 

TAKLİT ETMEK DEĞİL ÖZEL OLMAK iyidir. 

Farklı olmak, farkı yaratmakla olmalı ve bu fark paylaşılarak çoğaltılmalıdır.
 
Farkında Olmak
 
Deneyimimizin, kalitemizin ve marka gücümüzün farkındayız. Türkiye olarak yapabileceklerimiz, temsilcilerimiz ile birlikte dünya çapında ulaşabileceklerimizin farkındayız.
 
Hızlı Olmak
 
Rekabet dünyasında hızlı olmanın önemli bir avantaj olduğunu biliyoruz.
 
Çözüme Odaklanmak
 
Detaylara boğulmak değil çözüme odaklanmak iyidir.
 
İyi Bir Ekip Olmak
 
İyi bir ekip olduğumuzda başarıyı yakalayacağımızı biliyoruz.

0
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM